1. Ana Sayfa
 2. YouTube
 3. Youtube Müzik İndirme 2021 – Sosyal Platformlardan Müzik İndirme

Youtube Müzik İndirme 2021 – Sosyal Platformlardan Müzik İndirme

Youtube Müzik İndirme

Sosyal platformlardan müzik indirme ve youtube müzik indirme mobil cihazların yaygın bir biçimde kullanılmasına bağlı olarak müzikseverler tarafından sıklıkla yapılan işlemlerden biridir. çevrimiçi ve ya internet bağlantısı olmadan dilediğiniz her yerde müzik dinlemenize olanak tanıyan bu uygulamalar, farklı işlevlere sahiptir.

Youtube Müzik İndirme

Youtube kullanıcı kitlesi oldukça geniş olan bir platformdur. Bu anlamda müzisyenler kısa bir süre içerisinde geniş kitlelere ulaşabilmeleri açısından büyük fayda sağlar. pek çok müzik insanı yapmış oldukları şarkıları bu platform üzerinde dinleyici kitlesi ile buluşturma olanağına sahip olmaktadır.

Youtube Müzik İndirme

Kullanıcılar da maliyetsiz bir biçimde sevdikleri sanatçıların şarkılarına bu platform aracılığı ile ulaşabilmektedir. Youtube’da müzik dinleyebilmek için, mutlaka internet bağlantısı olması gerekir. bu nedenle pek çok kullanıcı Youtube müzik indirme işlemi yaparak internet bağlantılarının olmadığı zamanlarda da müzik dinlemeyi tercih etmektedir.

Youtube üzerinden müzik indirmek için iki alternatifiniz bulunur. Bu sosyal medya platformundan müzik indirmek için tercih edebileceğiniz ilk yöntem, Premium üyelik satın almaktır. Alacağınız üyelik ile reklamsız bir biçimde video izlemeniz, çevrimiçi olmadan da içeriklere erişebilmeniz olanaklı hale gelir. Bunun yanı sıra Youtube’da indirmek istediğiniz şarkının linkini çeşitli programlara yapıştırarak da içeriği Mp3 ya Mp4 formatında indirebilmeniz mümkün olur.

Youtube platformu(youtube müzik indirme) dışında da ücretsiz bir biçimde müzik indirme işlemi yapabileceğiniz pek çok uygulama ve platform vardır. En yaygın kullanıma sahip olan ücretsiz müzik indirme ve Youtube müzik indirme programlarını sizler için derledik. Bu platformlar üzerinden telif problemi yaşamadan tamamen yasal bir biçimde Youtube müzik indirme ve Müzik indirme işlemi yaparak internet bağlantınız olmadan müzik dinleyebilmeniz mümkündür.

iTubeGo

İnternete yüklenmiş olan pek çok şarkıya erişim sağlayabileceğiniz bu site, yaklaşık olarak 10000 site ile uyumlu olduğu için pek çok farklı sosyal platform üzerinde yer alan ses dosyalarını da indirebilmenize olanak tanır. Video indirmek istediğiniz 8 K ve 320kbps alternatifleri ile indirme işlemi yapabileceğiniz iTubeGo üzerinden aynı anda çok sayıda içeri de indirebileceğiniz bir müzik indirme sitesidir.

Any Video Converter

Bu uygulama üzerinden kullanıcılar daha çok video içeriklerinin sesini indirmek için yararlanmaktadır. Yani bir videoda yer alan ses dosyasını site üzerinden kolaylıkla telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca toplu bir biçimde indirme ve kayıt altına imkânınızda bulunur. Yapmanız gereken şey, uygulamaya indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırmaktır. Youtube müzik indir işlemi de kolaylıkla yapılabilir. Linux ve Windows işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda işlevsel bir biçimde kullanılabilmektedir.

Snaptube

Snaptube da, diğer uygulamalar gibi internet sitelerinde yer alan video içeriklerin ya da ses içeriklerinin cihazlarınıza indirilmesi konusunda olanak tanımaktadır. Youtube, Facebook, ve Instagram gibi popüler sosyal medya uygulamalarında bulunan dosyaların indirilebilmesini desteklemektedir. Diğer uygulamalara nazaran çok daha hızlı bir biçimde dosya indirebileceğiniz bu uygulama, doğrudan dosyaları telefonunuza kaydedebilme imkânı tanımaktadır. Windows ve iOS işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir. Programdan dosya indirmek için ihtiyaç duyacağınız tek şey içeriğin linkidir. Arama çubuğu üzerine bu linki yapıştırarak indirme butonuna bastığınızda dosyanın büyüklüğüne göre çok kısa bir süre içerisinde dosya cihaza indirilecek ve internet bağlantısı olmaksızın dinlenebilecektir.

Ymusic

En iyi müzik indirme programları içerisinde yer alan Ymusic Youtube’da bulunan video içeriklerini Mp3 formatına indirerek cihazınıza indirmenize olanak tanıyan bir programdır. Doğrudan uygulama üzerinden indirmek istediğiniz şarkının adını yazarak içeriklere ulaşmanız mümkündür. ayrıca, herhangi bir sanatçıya ait olan pek çok içeriğe de yine aynı şekilde ulaşabilmeniz mümkündür. Uygulama içerisinde, daha sonra dinlemek üzere bir çalma listesi oluşturabileceğiniz bir özellik de bulunur. Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için kullanılabilmektedir.

Free MP3jam

Yasal ve telifsiz bir biçimde ses dosyalarını indirebileceğiniz Free MP3jam platformu, yine Youtube üzerinde bulunan içeriklerin indirilebilmesine olanak tanımaktadır. Youtube uygulamasına gitmeden doğrudan Free MP3jam üzerinde yer alan arama çubuğu üzerinden dilediğiniz şarkıya ya da sanatçıya ait olan içeriklere ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak bir sanatçıya ait olan tüm albümü tek bir işlem ile indirebilmenize olanak tanımaktadır. Bilgisayarlara, tabletlere ve tüm akıllı mobil cep telefonlarına müzik indirebilmeniz bu program ile mümkündür. Tüm işletim sistemleri tarafından desteklendiği için, yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

SoundClick

SoundClick uygulaması telifsiz müzik indirme işlemi yapabileceğiniz programlardan biridir. Kolay kullanıma sahip olan oldukça ergonomik bir ara yüzü vardır. Uygulama içerisinde Mp3 indirme işlemi yapabileceğiniz gibi, çevrim için bir biçimde kullanabileceğiniz çalma listesi de oluşturabilirsiniz Bir topluluk olarak hizmet verdiğinde, uygulamaya kayıt olan diğer kullanıcıların çalma listelerine eşim sağlayabilir ve onlarla etkileşim kurabilirsiniz. Ayrıca platform üzerinde sayfası bulunan sanatçıları da takip ederek güncel paylaşımları ve listeleri ile ilgili haberdar olabilirsiniz.
iOS, Mac, Windows ve Android işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir. İçerikleri indirdiğinizde yüksek ses kalitesine sahip olan müzik dosyaları elde edebilirsiniz.

Youtube Müzik

Youtube müzik uygulaması, internet bağlantınızın bulunmadığı durumlarda, çevrimiçi olmadan kolaylıkla müzik dinleyebilmenize olanak tanıyan bir platformdur. Tüm işletim sistemleri ile doğrudan uyumlu bir biçimde çalışan Youtube Müzik AAC, Wma, Flac ve MP3 gibi tüm formatları destekleyebilmektedir.
Video içeriklerinin ses dosyası haline getirilmesi işlemini de yapabilir. Mobil tüm cihazlarla uyumlu bir biçimde işlevini yerine getirebilen bu müzik uygulaması kısa bir süre içerisinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Doremizone

Kolay kullanıma elverişli tasarımı ile kullanıcılarına ücretsiz MP3 indirme olanağı tanıyan DoremiZone, site üzerinde kendiniz için bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca MP3 kaydı alabilmeniz de mümkündür.


Sosyal platformların pek çoğu ile anlaşması olduğundan, herhangi bir videoya ait olan ses dosyasının MP3 formatına dönüştürülmesi işlemini de gerçekleştirebilmektedir. Bu platform aracılığı ile yüksek ses kalitesine sahip olan ses dosyaları indirilebilir. Windows, Mac ve Android işletim sistemine sahip olan uygulamada kullanılabilir. Dosyayı indirmeden önce ön izleme seçeneği ile doğru dosyayı bulup bulmadığınız konusunda bir seçenek de sunduğu için gereksiz veri kaybının önüne geçer, veri tasarrufu sağlar.

Jamendo

Son zamanlarda pek çok insanın içerik üretmesi ve çoğunlukla bu içeriklerin fonu için telif problemi yaşamayacakları müzik dosyalarına ihtiyaç duymaları telifsiz müzik uygulamaları yazılımlarının sayısını bir hayli arttırmıştır. Jamendo uygulaması da kullanıcıların kolaylıkla telif sorunu yaşamadan müzik indirebilmelerine olanak tanıyan uygulamalardan biridir. Oldukça geniş bir tarza hitap eden bu uygulama üzerinden;

 • Pop
 • Caz
 • Rap
 • RNB
 • Rock
 • Klasik türde pek çok fon müziğini kolaylıkla indirebilirsiniz.

Kullanıcıların söz konusu program üzerinden işlem yapabilmeleri için, profil oluşturmaları gerekmektedir. Yapılan kayıtla birlikte, uygulama içerisinde milyonlarca içeriğe erişim aktif hale gelir. Oldukça ergonomik bir tasarıma sahip olan Jamendo ile herhangi bir içerik üretirken ya da sunumlarınız için fon ararken kolaylıkla ihtiyacınız olan içeriğe erişebilirsiniz.

Soundcloud Downloader

MP3 dosyası indirebilmenize olanak tanıyan bu uygulama için, internette yer alan herhangi video içeriğin ya da ses dosyasının linkini uygulamanın arama çubuğu üzerine yapıştırmanız ve ardından indir butonuna basmanız ve MP3 indirme işlemi yapmanız mümkündür.

Bu yazımızda müzik indirme ve youtube müzik indirme konularına değindik bu yazıların devamı için yorum yapmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın!

YouTube ile ilgili yararlı nasıl yapılır makaleleri ve güncel gelişmeler için YouTube kategorimize göz atmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. konserbiletleri_avatar

  ücretsiz ve reklamsız bir türlü bulamadım siteler baya işime yaradı indirmeleri hızlı bir şekilde yapabiliyorum teşekkürler

 2. konserbiletleri_avatar

  Aralarında youtube müzik çok yardımcı olsam da diğerlerini de beğendim.

 3. konserbiletleri_avatar

  Emeklerinize sağlık, yardımcı oldunuz..

 4. konserbiletleri_avatar

  bütün siteler neredeyse reklamlı reklamsız olanlar da çok yavaş indiriyor keşke biri hızlı ve reklamsız bir site yapsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir